Hakkımızda

Fatma Ana Rehabilitasyon Merkezine

Hoşgeldiniz

Fatma Ana, Özel Eğitim Uzmanı ve Öğretmen Hatice İmanlık Çor tarafından kurulmuş bir merkezdir. Merkez, kuruluşundan itibaren alanında uzman bir kadroyla çalışmalarına devam etmektedir.

Özel Eğitim Çalışmaları: Merkezimizde ağırlıklı olarak özel eğitim çalışmaları yürütülmektedir. Özel eğitim çalışmaları, okul-ev-merkez ekseninde ve ailenin katılımı sağlanarak yürütülmektedir. Tüm eğitim ürecinde öğrencinin devam ettiği okul ile işbirliğine girilerek çocuğun yaşam kalitesinin arttırılması hedeflenmektedir.

Rehberlik Çalışmaları: Fatma Ana'da çocuk ve ergenlere yönelik rehberlik ve psikolojik danışmanlık hizmetleri yürütülmektedir. Bu hizmetler kapsamında psikolojik testler uygulanmakta ve ailelere rehberlik sağlanmaktadır.

Fatma Ana ekibi olarak, hizmet verdiğimiz ailelere ve uzmanlara daha iyisini sunmak üzere çalışmalarımıza devam etmekteyiz.

Fatma Ana Özel Eğitim Kurumu olarak, eğitim ve öğretimi çağdaş bir altyapıyla sunmak, uluslararası kabul görmüş testlerle öğrenci gelişimini takip ederek, hizmetimizi dünya standartlarında yürütmek ve ülkemizde örnek gösterilen bir kurum olmaktır.

Öğrencilerimizin kişisel potansiyelini ve yeteneklerini sonuna kadar geliştirmelerine olanak sağlayan bir eğitim-öğretim ortamı sunarak “Kendi Kendine Yeterli Birey” haline gelebilmesini sağlamak.

Velilerimize ve öğrencilerimize beklentilerinin ötesinde hizmet vererek onların yaşam kalitelerini artırmak. düzenli olarak veli ve öğrenci katılımlı sosyal faaliyetler ve etkinlikler düzenlemek.

background feauted

Eğitim Kadromuz

• Kalitemizi Personellerimize Borçluyuz •

Image Teacher
Fatma Demir

Öğretmen

Image Teacher
Leyla Kabak

Psikolog

Geleceğimizi inşa ediyoruz!

Merkezimizde ağırlıklı olarak özel eğitim çalışmaları yürütülmektedir. Özel eğitim çalışmaları, okul-ev-merkez ekseninde ve ailenin katılımı sağlanarak yürütülmektedir. Tüm eğitim sürecinde öğrencinin devam ettiği okul ile işbirliğine girilerek çocuğun yaşam kalitesinin arttırılması hedeflenmektedir.

10

YILLIK TECRÜBE

image counter
13

EĞİTİM KADROSU

image counter
300

AKTİF ÖĞRENCİ

image counter
23

DERSLİK

image counter

Neden Fatma Ana?

Fatma Ana Özel Eğitim, Rehabilitasyon Merkezi, fiziksel koşulları ve eğitim kadrosu ile yaş ve tanı gözetmeksizin çocukların her alanda özel eğitim alabilmesine uygundur. Kurucularımız ve Sorumlu Müdürümüz eğitim alanında deneyimli ve uzman kişilerdir. 300 kapasiteye hizmet verebilen Fatma Ana Özel Eğitim Merkezi Özel eğitim alanında uygulanan tüm gelişmeleri yakından takip etmekte ve aynı zamanda uygulamaktadır.

Bize Ulaşın